Кошик
148 відгуків
Творча майстерня "Світ рамок"
+380660241988
+380660241988
+380679964682

Рамки з багету на замовлення

Рамки з багету на замовлення

Багетна майстерня "Світ Рамок" надає широкий спектр послуг з виготовлення рамок з багету стандартних розмірів, а також нестандартних за індивідуальними замовленнями. Великий асортимент багету різноманітних стилів, походження та спрямування, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нам втілити усі без винятку побажання та довершити творчі ідеї. Наша майстерня виготовляє рамки з багета для фото, ікон, дзеркал, картин намальованих маслом та аквареллю, вишитих нитками та бісером, інших творів мистецтва. У нашій майстерні Ви можете не тільки виготовити рамку з багету, але й оформити Вашу роботу в паспарту

.                                                               

Замовлення виконуємо в найкоротші терміни. За необхідності надаємо послугу з термінового виготовлення рамки та оформлення картини за 1 годину, без додаткової оплати.

Ретельне відношення до справи, професійне обладнання і багатолітній досвід роботи, дозволяє нам швидко , а головне якісно готувати Ваше замовлення. Ми робимо все для того, щоб співпраця з нами приносила Вам лише позитивні емоції та задоволення.